Natūralios priemonės nagams stiprinti

Visi nori turėti stiprius ir sveikus nagus, tačiau kartais gali būti sunku juos išlaikyti geriausios išvaizdos. Laimei, yra įvairių natūralių priemonių, kurios gali padėti sustiprinti nagus ir suteikti jiems natūralaus blizgesio. Nuo paprastų "pasidaryk pats" receptų iki naudingų patarimų – yra daugybė būdų, kaip išlaikyti nagus sveikus ir stiprius, nenaudojant aštrių cheminių medžiagų. Šiomis natūraliomis priemonėmis galima gydyti silpnus ar lūžinėjančius nagus – tai paprastas ir nebrangus būdas išsaugoti sveikus nagus. Taigi, jei ieškote saugaus ir veiksmingo būdo nagams stiprinti, pasidomėkite šiomis natūraliomis priemonėmis ir "pasidaryk pats" receptais – jie gali būti kaip tik tai, ko jums reikia! Nagu stipriklis ir kiti produktai.

Kas lemia silpnus ir trapius nagus?

NagaiPrieš pradėdami gilintis į tai, kaip sustiprinti nagus, pakalbėkime apie tai, kas lemia silpnus ir trapius nagus. Kaip ir daugumos dalykų atveju, svarbiausia yra prevencija. Lūžinėjančius ir silpnus nagus dažniausiai sukelia dehidratacija, per dažymasis nagų laku, aštrios cheminės medžiagos ant nagų, ploni ir lengvi nagai, baltymų trūkumas. Jei jūsų nagai lūžinėja arba yra silpni, pabandykite pakeisti savo kasdienybę ir pažiūrėkite, ar tai padės. Vieni didžiausių kaltininkų yra nagų lako valikliai ir akrilas, kurie gali išsausinti nagus ir jie gali atrodyti blankoki. Lūžinėjančius nagus taip pat gali lemti mažas geležies kiekis ir baltymų trūkumas mityboje. Vitamino B trūkumas taip pat gali lemti lūžinėjančius nagus, todėl įsitikinkite, kad jo gaunate pakankamai. Lūžinėjančius nagus taip pat gali sukelti grybelinės infekcijos ir psoriazė, todėl svarbu apsilankyti pas gydytoją, jei manote, kad sergate viena iš šių ligų.

Natūralių produktų naudojimo privalumai

Natūralių produktų naudojimas yra puikus būdas pagerinti nagų išvaizdą ir sveikatą, taip pat bendrą sveikatą. Pavyzdžiui, nagų lako nuėmimo priemonėse gali būti cheminių medžiagų, kurios gali būti kenksmingos jūsų nagams. Perėjimas prie natūralaus produkto, pavyzdžiui, kokosų aliejaus, gali padėti išvengti nagų pažeidimų šalinant laką. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip švelnus valiklis, leidžiantis pašalinti užsispyrusį nagų laką nepakenkiant nagams. Kokosų aliejus yra puikus natūralus produktas, kurį galima naudoti nagams stiprinti. Jame yra baltymų ir mineralų, kurie gali padėti pagerinti nagų tvirtumą. Vitaminas E, esantis migdolų aliejuje, taip pat gali padėti sustiprinti nagus. Kai tik įmanoma, būtinai naudokite natūralius produktus, tokius kaip kokosų aliejus ir migdolų aliejus, vietoj lako valiklių, kad natūraliai sustiprintumėte nagus.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *