10 profesionalių nuotraukų ant drobės pirkimo privalumų

Patvaresnis ir ilgaamžiškesnis variantas

NuotraukosNuotraukos, atspausdintos ant drobės, turi keletą privalumų, palyginti su tradiciniais nuotraukų atspaudais. Vienas iš jų – ilgaamžiškumas. Tradicinės nuotraukos gaminamos iš popieriaus ir gali būti trapios. Jos taip pat labai jautrios vandens ir saulės spindulių pažeidimams, todėl jas sunku ilgai išsaugoti. Jei atspausdinta nuotrauka sušlaps, ją bus sunku išdžiovinti ir ji gali deformuotis arba suplyšti. Tai gali būti nuostolinga ir finansiškai, ir emociškai. Kita vertus, ant drobės atspausdinta nuotrauka yra pagaminta iš storo medvilninio audinio. Šis audinys laikui bėgant mažiau linkęs plyšti ar deformuotis, todėl yra patvaresnis variantas nuotraukoms laikyti ir eksponuoti. Šis audinys taip pat mažiau nei popierius pažeidžiamas vandens ir saulės spindulių. Be to, dėl audinio storio ir dangos mažesnė tikimybė, kad jis išbluks. Ant drobės atspausdinta nuotrauka išliks ilgiau nei tradicinė nuotrauka, atspausdinta ant popieriaus. Tai reiškia, kad ją bus sunkiau sugadinti, be to, turėsite daugiau laiko ją išsaugoti. Nuotraukos ant drobės | Drobių Namai – daug dizainų visiems skoniams.

Tai santykinai pigiau nei skaitmeniniai atspaudai ar sumontuotos nuotraukos.

Dar vienas profesionalių nuotraukų ant drobės pirkimo privalumas yra tas, kad tai yra pigiau nei skaitmeniniai atspaudai ar sumontuotos nuotraukos. Dauguma žmonių nespausdina savo nuotraukų, bet dažnai savo kompiuteriuose turi išsaugoję skaitmeninius failus. Skaitmeninius atspaudus patogu daryti ir jie yra nebrangūs, tačiau jie taip pat yra trapesni nei nuotraukos, atspausdintos ant drobės. Skaitmeniniai atspaudai gali lengvai sulūžti, be to, jie nėra tokie ilgaamžiai kaip atspaudai ant drobės. Jei norite nuotraukas eksponuoti ant sienų, tuomet galima rinktis montuojamas nuotraukas. Tačiau jos yra brangesnės nei skaitmeninės ar ant drobės atspausdintos nuotraukos. Šis kainų skirtumas gali būti nereikšmingas, jei perkate tik vieną nuotrauką. Tačiau jei turite didelę nuotraukų kolekciją ir norite jas eksponuoti savo namuose, tuomet nuotraukų ant drobės pirkimas yra geresnis ir ekonomiškesnis variantas. Foto drobės | DrobiuNamai.lt – rasite daugiau informacijos.

Daugiau lankstumo pasirenkant eksponavimo vietą

Dar vienas nuotraukų ant drobės pirkimo privalumas yra tas, kad galite lanksčiau pasirinkti eksponavimo vietą. Skaitmeniniai atspaudai spausdinami ant popieriaus, todėl yra trapesni. Dėl to jie netinka eksponuoti lauke, pavyzdžiui, soduose ar ant tvorų. Pasirinkę eksponuoti nuotraukas ant drobės, galite lanksčiau pasirinkti eksponavimo vietą. Drobės atspaudai yra mažiau trapūs, todėl labiau tinka eksponuoti lauke. Tai reiškia, kad nuotraukas galite eksponuoti ir patalpose, ir lauke. Dėl tokio nuotraukų ant drobės universalumo jos taip pat idealiai tinka eksponuoti įvairiuose jūsų namų kambariuose.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *