Ar šilumos siurbliai oras oras veikimo principas užtikrina, kad tai ekologiškas šildymo būdas?

Šį klausimą mums užduoda dažnai, o atsakymas – taip, šilumos siurbliai oras oras veikimo principas užtikrina, kad tai tikrai yra ekologiškas šildymo sprendimas. Šilumos siurbliai egzistuoja jau kelis dešimtmečius, tačiau iki šiol nebuvo plačiai naudojami kaip namų šildymo sistemos. Dažniausiai jie buvo naudojami dideliuose komerciniuose pastatuose, mokyklose ir biurų pastatuose, kur dėl didelės šių organizacijų perkamosios galios jų kaina buvo palyginti nedidelė.

Dabar, kai dėl didėjančių energijos kainų ir didesnio dėmesio atsinaujinančiai energijai šilumos siurbliai tapo perspektyvesni mažesniems pastatams, pavyzdžiui, namams, jų rinka labai išaugo. Gerai suprojektavus ir sumontavus, jie gali būti viena iš ekologiškiausių centrinio šildymo sistemų. kadangi jie naudoja elektrą, o ne iškastinį kurą, per visą eksploatavimo laikotarpį jie taip pat yra pigesni nei kitos sistemos, todėl jie yra ekologiški ir finansiniu požiūriu.

Kaip veikia šilumos siurbliai oras oras?

Šilumos siurbliai oras oras veikimo principas itin paprastas – jie naudoja elektros energiją šilumai perduoti iš vienos vietos į kitą. Žiemą jis įsiurbia lauko orą, išgauna jo šilumą ir tiekia ją į jūsų namus. Vasarą jis veikia visiškai priešingai: jis išstumia lauke esančio oro šilumą ir į namus įleidžia vėsų orą.

Šilumos siurblys – tai oro kondicionierius, kuris ne tik vėsina orą, bet ir pritaikytas šaltesniam klimatui, todėl žiemą puikiai sušildo šaltas patalpas. Šilumos siurblį oras oras sudaro lauko įrenginys (oro šilumokaitis) ir vidaus įrenginys (oro ruošimo įrenginys). Lauko įrenginys yra panašus į oro kondicionierių, išskyrus tai, kad jame taip pat yra atbulinis vožtuvas. Vidinis įrenginys panašus į krosnį, tik turi 4 krypčių vožtuvą. Ši sistema veikia paimdama šilumą iš lauko oro ir ortakiais tiekdama ją į jūsų namų vidų. Vasaros metu ji gali šį procesą pakeisti, todėl viena efektyvi sistema gali ir šildyti, ir vėsinti!

Šilumos siurbliai oras oras yra ekonomiškas būdas šildyti ir vėsinti namus ir jie sunaudoja minimalų elektros energijos kiekį, todėl sumažėja jūsų mėnesio šildymo išlaidos. Be to, jie į jūsų gyvenamąsias patalpas išleidžia tik šviežią orą, todėl pagerėja patalpų oro kokybė.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *