Avarinis durų atidarymas

Kiekvienas iš mūsų gali patekti į itin keblią situaciją, kuomet pametame raktus ar užtrenkiamos durelės, o jie lieka viduje. Štai tuomet praverčia avarinis atidarymas. Ši paslauga skirta pagelbėti į įvairias situacijas patekusiems žmonėms, kurie negali patekti į namus, automobilį, biurą. Tokioje situacijoje svarbiausia nepasimesti ir kreiptis į specialistus, kurie teikia avarinio durų atidarymo paslaugas.

Tokias paslaugas teikia įvairiuose šalies miestuose, todėl prireikus atidaryti duris tikrai rasite, kas tai galės atlikti. Didžiausiu kaltininku tampa – raktai. Jie pametami parduotuvėse, darbe, persirengiant. Gali būti ir taip, kad tapsite vagių auka ir jūsų raktus pavogs kartu su kitais asmeniniais daiktais. Neretai nutinka ir tokių situacijų, kuomet automobilio rakteliai lieka viduje, o vairuotojas uždaro dureles. Tuomet automobilis užsirakina ir patekti į vidų tampa sudėtinga. Visai nesvarbu kokia priežastis, svarbiausia tampa šios situacijos sprendimas.

Daugelis avarinį durų atidarymą įsivaizduoja ne taip, kaip viskas iš tikrųjų vyksta. Atrodo, kad atvykęs darbuotojas pasinaudos laužtuvu ir ne tik sugadins spyną, bet ir duris. Dažnai toks vaizdas iškyla prieš akis, kuomet patenkama į keblią situaciją. Vis dėl to, tai tik vaizduotės šėlsmas. Avarinis atidarymas, jei jis atliekamas profesionalo, visuomet bus atliktas taip, kad žala būtų kaip įmanoma mažesnė. Spyna atrakinama be pažeidimų. Neretai kai kurios įmonės siūlo ir garantiją, jei bus kažkas sugadinta, tai jie padengs išlaidas.

Ką būtina žinoti, kuomet pametami raktai ar jie pasilieka automobilyje? Svarbiausia nusiraminti. Daugelis tokiose situacijose pridaro daug žalos. Taip nutinka, kuomet spontaniškai bandoma atrakinti spyną patiems pasinaudojus įvairiais daiktais. To daryti nepatartina, nes ne tik sugadinsite spyną ir duris ar dureles, bet ir galite susižaloti patys. Visuomet verčiau kreiptis į specialistus, kurie teikia avarinio atidarymo paslaugas. Jie nuolat susiduria su tokiomis situacijomis ir žino kokiu atveju kaip geriausia atidaryti duris. Pasirinkus gerus specialistus ir su jais susisiekus netrukus sulauksite pagalbos. Dažniausiai avarinio durų atidarymo paslaugas jie teikia bet kuriuo paros metu, taigi net ir naktį jie jums galės pagelbėti. Belieka tik susisiekti ir papasakoti kokia situacija.

Tam, kad raktai nepasimestų galima sugalvoti įvairių būdų, tačiau nuo visko apsisaugoti tikrai nepavyks. Štai dėl to visuomet reikia turėti atsarginį planą – avarinio atidarymo specialistų kontaktus. Nutikus bėdai galite į juos kreiptis visą parą. Netrukus jūsų problema bus išspręsta.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *