Buto pirkimas su paskola. Kaip?

Šiais laikais beveik kiekvienas, kuris tik uoliai dirba, turi galimybę turėti nuosavą būstą. Tiesa, dažniausiai tam reikalingas bankas, kuris ištiesia pagalbos ranką. Ir galima ginčytis dėl jų tvarkos, dėl palūkanų bei sąlygų, tačiau tiesa tokia, kad be banko –daugelis šiais laikais negalėtų gyventi taip, kaip labiausiai nori.

Jeigu Jus domina kokybiški https://www.saulesbutai.eu – tokiu atveju pirmiausia siūlome apžiūrėti vidų, pasikalbėti su brokeriu dėl smulkmenų ir jeigu variantas tiko bei patiko – tokiu atveju kreiptis į banką, kad jis padėtų Jums šią svajonę paversti realybe. O kaip tai padaryti, kai viskas atrodo painu?

Nurodysime esminius žingsnius, kurie, tikimės, padės Jums greičiau savo norus paversti realybe.

1. Pirmiausia reikia radus būstą pateikti užklausą bankams. Geriausia visada yra kreiptis į kelis. Tokiu atveju pagal pasiūlymus – galėsite rasti tą, kuris Jums labiausiai tinkamas.

2. Tikrai reikės pateikti nemažai dokumentų, kurie skirti Jūsų pajamų vertinimui. Tiesa jeigu dirbate pagal darbo sutartį ir daugiau neturite jokių kitų pajamų arba išlaidų – tuomet viskas bus kur kas paprasčiau. Tačiau tiems, kurie nori parodyti, kad jie yra gebūs išsimokėti paskolą – dažniausiai reikalingas ir detalesnis dokumentacijos pateikimas. Kiekvienu atveju bankas detaliai informuoja – kokių dokumentų reikia. Taigi, patys per daug detaliai nesidomėkite, kadangi bet kuriuo atveju būsite apie tai informuojami.

3. Įvertinęs Jūsų galimybes – bankas pateikia pasiūlymą. Jis pirmiausia būna nurodomas žodžiu. Tokiu atveju galite gauti net kelis bankinius pasiūlymus, kurie pateikiami žodžiu.

4. Jeigu jau nusprendėte, kuris variantas labiausiai tinkamas – tokiu atveju susisiekite su banku ir jis rašytine forma Jums atsiųs pasiūlymą. Šiame etape reikia kuo detaliau skaityti kiekvieną smulkmeną, kad neliktų nesklandumų, kurie gali trukdyti suprasti paskola gavimą.

5. Dažniausiai po to seka konsultacija, kurios metu taip pat užduodami pageidaujami klausimai.

6. Kai viskas sutariama – pasirašoma kreditavimo sutartis.

7. Tuomet reikia keliauti pas notarą, kur yra tvarkomi dokumentai. Reikalingas jų pateikimas ir registrų centrui, žinoma, būtinas hipotekos tvarkymas, taip pat ir kitos dokumentacijos paruošimas. Geriausia viską palikti notarui, kad jis atliktų tinkamai.

Štai ir viskas. Dažniausiai darant žingsnis po žingsnio – procesas yra kur kas paprastesnis nei yra galima pagalvoti. Svarbiausia, visgi, pradėti, imtis pirmųjų žingsnių ir jau po kelių savaičių Saulės butai gali tapti Jūsų namai.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *