Ką rudenį avi vilniečiai

Orai atvėso vos prasidėjus rugsėjui, ir avalynė Vilniuje ėmė puošti jau kitaip miestelėnų kojas. Taigi, matome, kad žmonės mielai renkasi dalykus, kurie jiems būtų labai patogūs, tačiau ir gražūs. Kaip dabar atrodo avalynės mados?

Seno sezono batai

Aišku, kaip ir kiekvienais metais, mes šiais metais taip pat negalime tikėtis, kad visi spės iš karto nusipirkti naują avalynę. Be to, Vilniuje gyvena labai daug skirtingų žmonių, iš kurių nemaža dalis gali būti tiesiog studentai, o pastarieji nėra ta ekonominė klasė, kuri galėtų nuolat užtvindyti prekybos centrus ir ten prisipirkti visko, kiek širdis geidžia. Taip pat yra ir kitokių praktiškų žmonių, kuriems gal net iš principo nepatinka idėja nuolat pirkti vis kitus naujus daiktus. Jie galbūt mielai tiesiog naudoja senus, bet ilgalaikius, patvarius ir gerus. Taigi, matome tą fenomeną, kad nauja avalynė Vilniuje nėra būdinga kiekvienam, ir rudenį kai kurie žmonės tiesiog išsitraukia tuos batus, kuriuos dėvėjo praėjusį sezoną. Tai gali būti įvairūs sportinio tipo bateliai, taip pat bateliai su aulu iki vidurio blauzdos.

Vasarinė avalynė

Aišku, kad vasaros pabaiga nebūtinai rodo, kad jau reikia iš karto kišti koją į vilnonį aulą. Jeigu yra pakankamai šilta, avalynė Vilniuje gali būti ir vasarinė. Kiti žmonės turi ir tuos, taip vadinamus, demisezoninius batus, su kuriais kaip tik ir dera vaikščioti tokiu pereinamuoju laikotarpiu. Įdomu, kad Lietuvoje yra keturi metų laikai, taigi, žmonės turi iš tiesų nuolat bėgti kartu su orais, stengtis suspėti apsirengti tai ne per šiltai, tai ne per šaltai – kad tik galėtų jaustis ir atrodyti gerai vienu metu. Taigi, vasarinė avalynė tinka vasarai, bet esant šimtam rudeniui, gali praversti ir čia.

Vilnius – madų sostinė

Na o dabar pakalbėkime apie sezono naujienas. Neabejotinai žinote, kad Vilniuje galima rasti be galo daug itin stilingų žmonių. Nebūtina keliauti į Milaną ar Paryžių, tereikia pereiti Gedimino prospektu ar pasidairyti internete į nuotraukas su mados fotografija, ir mes pamatysime, kad Vilniuje galima rasti visas gražiausias ir naujausias madas tiesiai ant gyventojų kojų. Taigi ir su avalyne nutinka tas pats, nes mes čia galime pamatyti tikrai nemažą skaičių labai gražiai apsimovusių žmonių, kurie dėvi tik pačius naujausius batus. Dabar moterų madoje ima lyderiauti itin didelės pakulnės ir batai be dekoracijų.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *