Kodėl keičiamos durys

Kai ieškote durų, kartais jums tinka bargain doors, parduodamos pigiau, kartais dėvėtos, dėl jų galima ir pasiderėti. O kartais turite tikslią viziją, kokių durų jums reikia, todėl savo front doors užsakote iš meistro arba įmonės, kad atvežtų būtent tokias, kokių reikia. Iš tiesų, žmonės duris keičia dėl skirtingų priežasčių. Metas išsiaiškinti, kokių.

Daromas bendras remontas

Turbūt pats dažniausias atvejis, kada yra pakeičiamos durys, tai bendras namų remontas. Jis gali būti daromas ir pagal visokius būsto renovacijos projektus, ir tada, kai žmonės nusprendžia, kad jau laikas susitvarkyti, kai jaususitaupo tam pagaliau. Jeigu durys būna senos, susidėvėjusios, per jas eina kiaurai šaltis, garsas, o spynos irgi neatrodo saugios, tada durys gali būti keičiamos. Priklausomai nuo pačių žmonių poreikių, jos gali būti arba visiškai naujos, arba kažkokios labiau padėvėtos. Vieni žmonės turi aiškią viziją, kaip neva turėtų atrodyti tie jų svajonių namai, todėl gal ir durys gali tikti tik griežtai vienokios ar kitokios. Kiti žmonės nori tiesiog išsisukti kuo pigiau, todėl perka kažkokias naudotas, nepaiso mados tendencijų.

Pasidaro nesaugu

Kita priežastis, kada gali būti keičiamos durys, tai nesaugumo pojūtis. Jeigu paaiškėjo, kad nuolat kažkur siaučia gaujos, kad pas kažką į butą kažkas įsilaužė, jeigu prie jūsų signalizacijų kažkas vis prikiša nagus, tada iškart norisi saugotis. Vagys turbūt įeis per langus arba duris. Su langais galima padirbėti nebent juos pakeičiant plastikiniais, bet įsilaužimas per langą labai nepatogus, nes susipjaustai, be to, daug triukšmo. O patogiausia praeiti vis tiek yra per duris, todėl ir pakeičiamos jos gali būti tada, kai žmonės pasijaučia nepakankamai saugūs. Tada galima imti šarvuotas duris, galima naudoti tokias, kokias reikėtų vadinti su keliomis spynomis. Tiesa, nėra aišku, ar jos tikrai apsaugo, ar atbaido nors vieną nusikaltėlį, bet bent jau tų durų savininkas miega ramiau. O ramus miegas – rimtapriežastis, dėl kurios verta gyvenime daryti pokyčius.

Keičiamas dizainas

Taip pat žmonėms, kuriems labai rūpi estetika, stilius, gali keisti duris tiesiog tada, kai nori pakeisti namų dizainą. Gal perdažo namus, gal sienas naujai tapetuoja, gal dar kažkas. Taigi, jeigu turi galimybę, jie pasikeičia ir duris.

Netyčia randa su nuolaida

Kaip visada, yra ir žmonių, kurie kažką daro tiesiog todėl, kad randa kažką pigiau.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *