Kokie katilai galėtų būti geriausiu pasirinkimu?

Nuosavų namų gyventojai neretai pasvarsto, kokie katilai galėtų geriausiai pasiteisinti – juk visada yra tikimasi, kad namuose bus pakankamai šilta ir jauku, o šildymas nepareikalaus didelių išlaidų. Neretai yra pasirenkami katilai iš paltaja.lt, kadangi čia parduodamos produkcijos kainos visada yra prieinamos, ir galima rasti iš tiesų kokybiškų katilų, kurių pasirinkimas bus pakankamai platus.

Vienas dažniausių pasirinkimų – tai kieto kuro katilai, kadangi kietas kuras šiandien yra laikomas pačiu pigiausiu, o tai reiškia, kad namų šildymas nekainuos labai brangiai. Kieto kuro galima įsigyti daugybėje įvairių prekybos vietų, tad jokių keblumų nekils, ieškant, kur galima būtų įsigyti kuro. Vis dėlto, tenka pripažinti, kad kieto kuro katilai gali pareikalauti gana nemažai priežiūros, kadangi kurą tenka papildyti kas kelias valandas, o taip pat kietas kuras užima gana nemažai vietos, tad visada tenka pagalvoti apie tai, kur kurą galima būtų sandėliuoti.

Dar vienas gana dažnas pasirinkimas – tai granuliniai katilai, kurie yra saugūs, o juos naudoti yra gana paprasta: granules tenka papildyti vos kas kelias dienas, kai tuo tarpu kietą kurą tenka papildyti kelis kartus per dieną. Granulinis kuras kainuoja kiek brangiau nei kietas kuras, tačiau kainos skiriasi ne taip ženkliai, ir granulinių katilų išlaikymas paprastai kainuoja kur kas pigiau nei elektrinių ar dujinių katilų.

Dujiniai katilai gali būti pasirenkami tik tais atvejais, kuomet į namus yra atvestos dujos. Toks pasirinkimas šiandien nėra labai populiarus, kadangi dujų kainos sparčiai kinta, ir ne visada yra galima numatyti, kiek katilo išlaikymas kainuos po metų ar dar vėliau. Taip pat ir elektrinių katilų išlaikymas kainuoja ne taip pigiai, kaip norėtųsi, todėl renkantis tokį katilą vertėtų gerai pagalvoti, ar toks pasirinkimas tikrai gali būti pats geriausias. šie katilai yra itin lengvai prižiūrimi, o paties įrenginio kaina yra pati mažiausia, tačiau vertėtų pagalvoti apie tai, kiek jums kainuos šio katilo išlaikymas.

Jei nesate tikri, kokie katilai iš paltaja.lt galėtų geriausiai pasiteisinti, galite pasikonsultuoti su specialistais, kurie jums mielai patars, Tai tikrai padės jums atrasti patį tinkamiausią sprendimą, ir tuomet beliks tik įsigyti tokį katilą, kuris galėtų geriausiai pateisinti jūsų lūkesčius.

#1$ komentaras

  1. Aivaras

    Prieš statant namą domėjausi visais įmanomais variantais, tai padariau išvada kad dujinis katilas, yra tobuliausiais santykis ir pasirinkimas visais atžvilgiais norėčiau parekomenduoti https://adma.lt/grindinio-sildymo-irengimas/ ekspertai kurie patars ir padės didelis ačiū jums. :)

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *