Kompresoriai ir jų rūšys

Oro kompresoriai įvardinami, kaip svarbiausi įrenginiai gamybos srityje. Jų yra įvairių rūšių, todėl dažnai nežinoma, kas labiausiai tinka. Visuomet galima palyginti įvairius privalumus, kurie būdingi vieniems ar kitiems įrenginiams ir tuomet apsispręsti dėl pirkimo.

Galimos šios kompresorių rūšys: sraigtinis, stūmoklinis, mentelinis, medicininis. Pirmoji įvardinta rūšis tinka įvairiausiems suspausto oro poreikiams patenkinti. Jie naudojami tiek mažos dirbtuvės patalpose, tiek ir itin didelėse pramoninėse patalpose. Kita populiari rūšis – medicininis kompresorius. Jis tinkamas laboratorijoje, odontologijos kabinetuose, ligoninėse ir panašiose patalpose, kuriose tinka nedidelio našumo įrenginiai, kurie savo darbą atliktų tyliai. Mentelinis kompresorius yra tokio tipo, kai oras suspaudžiamas tarp mentelių ir statoriaus. Verta paminėti daugelį jų privalumų. Tai ilgaamžiškas, ekonomiškas ir mažai išlaidų eksploatacijos metu reikalaujantis įrenginys. Be to, jie turi mažą triukšmingumo lygį. Paskutinysis yra stūmoklinis kompresorius, kuris yra aukšto triukšmingumo lygio įrenginys, kuris naudoja daug elektros energijos. Vis dėl to galime rasti ir privalumų. Tai maža kaina.

Renkantis kompresorių reikia atkreipti dėmesį į jo našumą, bako talpą ir oro slėgį. Kas dar svarbu, kad būtų priimtas tinkamas sprendimas? Svarbu tai, kiek elektros energijos sunaudoja prietaisas. Net 80 procentų eksploatacijos išlaidų sudaro energija. Taigi, kompresoriai, kurie taupo energiją jums bus daug naudingesni. Tik 15 procentų visų išlaidų sudaro šio prietaiso įsigijimo kaina, o likę 5 procentai tenka aptarnavimo išlaidoms. Kaip matote didžiausios išlaidos susijusios su energija. Dėl šios priežasties verčiau rinktis kokybišką ir brangiau kainuojantį kompresorių, nei pigų, bet daug energijos vartojantį.

Žinant į ką atkreipti dėmesį ieškant naujo pirkinio jau žinote. Dabar reikia sužinoti, kur geriausia jo ieškoti. Kompresorius gali būti įsigyjamas parduotuvėse, interneto svetainėse, turguose, per skelbimus ir pan. Svarbiausia rasti patikimus pardavėjus Tokie darbus vykdys legaliai t.y. veikla bus vykdoma oficialiai. Tai reiškia, kad įsigijus prekę bus suteiktos visos priklausančios garantijos. Jūs, kaip pirkėjas, galėsite nepatikusią ar kokybės neatitinkančią prekę grąžinti, ar pakeisti į tinkamą. Taip pat sugedus bus suteiktos nemokamos remonto paslaugos. Garantija galios nustatytą laiką, pavyzdžiui, dvejus metus.

Kaip ir bet kuris įrenginys, taip ir kompresorius turi būti pasirinktas tinkamai. Taigi, tiek jo rūšis, tiek ir savybės turi atitikti reikalavimus. Taip pat svarbu, kad būtų įsigyjamas aukštos kokybės pirkinys. Kiekvienas nori, kad kompresoriai tarnautų kuo ilgiau ir negestų.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *