Pirksiu miško

Senka svajonė išsipildo, ir žmonės, kurie perka mišką, tampa mano kolegomis. Jau labai greitai aš taip pat tapsiu nedidelio miško gabalėlio bendrasavininke. Nutarėme statytis namus Kulautuvoje, netoli Kauno. Tai puiki vieta, savotiškas gražus mažas miestelis, kuris dar tik kuriasi tarp miškų.

Sudorosim mišką

Galvodami apie mišką, aišku, visada mąstome apie tai, kaip jį reikės panaudoti savo tikslais. Viena vertus, labai malonu gyventi miško apsuptyje, kita vertus, kyla ir klausimas, kiek laiko ta apsuptis išliks. Pavyzdžiui, juk mes patys perkame mišką tam, kad čia pasistatytume namą. Taigi, reikės nukirsti ir išrauti medžių, kažkiek palikti. Visgi, miškas bus tikrai smarkiai ir pastebimai praretintas. Panašiai juk nutinka ir kitiems žmonėms, kurie pravėrę pinigines laukia, kol galės įsigyti savo sklypo dalį. Ką tai reiškia? Kad kaimynai, kurie šalia irgi perka mišką, gal greitai bus jį iškirtę. Mes labai norėtume, kad būtų bent kažkoks reguliavimo aparatas ir nebūtų galima to miško tiek, kiek nori pirkti, kad jo kažkiek bent liktų.

Taigi, mes patys planuojame iš nukirstos medienos statytis pastatus, tačiau norime to miško ir išsaugoti. Netoliese yra tvenkinys, kur visi sau maloniai leidžia laiką ir atsipalaiduoja, mes taip pat norėtume ten dažnai pajusti malonumą pailsėti. Kaip suprantame, ten esančio mišiko galbūt neparduos, na ir apskritai, kažin, ar tai įmanoma būtų, kad kažkas išpirktų visus Lietuvos miškus. Juk yra kažkoks reguliavimas, be to, įdomu, ar užsieniečiai taip pat perka mišką, ar jiems tai yra leidžiama.

Būsimų namų projektas

Norisi pakalbėti ir apie visą Kulautuvos miestelį. Kadangi netrukus turėsime vaikų, tai galvojame ir apie vaikų darželį, apie mokyklą. Norėčiau, kad vaikai mokytųsi pačiame centre, kur galėtų gauti tikrai gerą išsilavinimą, nebūtų nutolę nuo miesto ir viso modernaus besivystančio pasaulio. Tačiau darželį tikrai galima būtų lankyti ir Kulautuvoje. Kaip tik čia mes ir ketiname leisti pasistatyti namą savo šeimai, tai yra sau, ir praleisti daug laiko. Kaip matome, tai tikrai užgimstanti gyvenvietė tarp miškų, nes labai daug žmonių čia pradeda statybas ir statosi namus, kuriuose gyvens su savo gražiomis šeimomis. Smagu tai žinoti, mes taip pat būsime vieni iš tų, kurie galės čia gyventi, mėgautis puikia gamta, bendrauti vieni su kitais. Taip daug geriau, nei įsikraustyti į pensininkų rajoną kur nors daugiabučių betoninių sovietinių butų kvartale.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *