Priešgaisrinės durys

Priešgaisrinės durys – tai tokios durys, kurios neleidžia plisti gaisrui. Jas pasirinkti reiktų tada, kada keliami griežti reikalavimai (priešgaisriniai). Nebūtina rinktis plienines, galima derinti prie namų interjero ir pasirinkti medines, tiek viena konstrukcija, tiek kita yra patikima ir saugi. Daugeliui sunku patikėti, kad medinės (tokios gali būti, pavyzdžiui, lauko durys, laiptinės durys ar kitos) gali apsaugoti nuo ugnies, kadangi visiems gerai žinoma, kad medis gerai dega. Tokios priešgaisrinės konstrukcijos padarytos sluoksniais (yra sluoksniuotos). Naudojama klijuota mediena, padengiama iš vienos ir iš kitos pusės specialia (garsą izoliuojančia bei priešgaisrine) drožlių plokščių sluoksniu. Spalvos, paprastai naudojamos RAL ar kitos, patariamas dėti laminatą, faneruoti. Tokios medinės priešgaisrinės durys bus atsparios ugniai. Bus užtikrinta akustinė izoliacija. Tokios konstrukcijos bus ne tik saugios, bet ir šiltos durys, jos gali nepraleisti šalčio, bei šilumos iš patalpų vidaus.

Gaisras gali užklupti netikėtai bet kokias patalpas. Tai gali būti jūsų namai, butas, ofisas ar kitos, būtina pasirūpinti apsauga. Durys, kurios yra atsparios ugniai (priešgaisrinės durys) neleis išplisti gaisrui patalpose. Daugeliui aktuali kaina, galite apsilankyti parduotuvėse, kuriose pardavinėjamos konstrukcijos arba informacijos paieškoti internete, panaudodami šiuos raktinius žodžius bei frazes:

  • Priešgaisrinės durys kaina. Galėsite sužinoti minimalias ir maksimalias sumas, už kurias galima įsigyti. Priešgaisrinės durys kainuoja maždaug nuo 700Lt.
  • Priešgaisrinės durys akcija. Jų metu galima nusipirkti duris už mažesnes kainas, nei įprasta. Akcijos vyksta gana dažnai. Svarbu apsidairyti, neskubėti ir nepirkti pirmų pasitaikiusių.
  • Durys Vilniuje, durys Kaune, durys Klaipėdoje. Tokiu būdu jums bus paprasčiau surasti priešgaisrines duris pagal pasirinktą vietovę.
  • Šarvuotos durys.
  • Metalinės durys.
  • Medinės durys.

Pasirinkus tinkamas priešgaisrines duris turėsite patikimą apsaugą ne tik nuo ugnies, bet ir nuo dūmų. Galima pasirinkti plienines duris. Šis gaminys dažniausiai būna sertifikuotas. Durys sudarytos iš akmens vatos, tarpinės, kuri būna įfrezuota varčioje, staktos, kuri turi karštyje besiplečiančią tarpinę, slenksčio (plieninio). Jei tokios priešgaisrinės durys yra stiklintos, naudojamas specialus priešgaisrinis stiklas, įprastas gali netikti.

Apdaila durims, kurios yra priešgaisrinės paskirties, pasirenkama faneruotė arba laminatas. Tokios medžiagos yra atsparios ugniai bei dūmams. Galite pasirinkti spalvas bet, kurias iš RAL ar NCS spalvų palečių. Priešgaisrines duris patariama rinktis atsakingai, atkreipti dėmesį į griežtus reikalavimus. Tokios paskirties duris galima priderinti prie interjero, yra galimybė pasirinkti netgi dizainą.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *