Draudimas – kokios jo rūšys?

Gyvenimas kupinas staigmenų, vienos jų malonios, o kitos, deja, ne itin. Kai kuriais atvejais mes galime apsisaugoti nuo įvairių nelaimių – tereikia apsidrausti. Šiuo metu tai galima padaryti apsilankius https://www.draudimas.lt/ internetinėje svetainėje, kurioje siūlomos įvairios draudimo rūšys.

Galima paminėti pačias svarbiausias, kurias Lietuvos gyventojai renkasi norėdami apsisaugoti nuo finansinių nuostolių. Pats populiariausias – privalomasis transporto priemonių valdytojų (vairuotojų) civilinės atsakomybės draudimas, kuris sutrumpintai vadinamas TPVCA. Jis yra privalomas visiems, kurie turi savo vardu įregistruotą transporto priemonę: lengvieji automobiliai, mopedai, motociklai, komerciniai ir krovininiai automobiliai, traktoriai ir savaeigiai mechanizmai, lengvųjų ir krovininių automobilių priekabos. Privalomasis transporto priemonių draudimas išmokės draudimines išmokas tik tretiesiems asmenims, kurie nukentėjo eismo įvykio metu. Jeigu norima apsidrausti nuo įvairių kitų rizikų (automobilio vagystės, detalių vagystės ar apgadinimo ir pan.) reikia rinktis savanoriškai pasirenkamą KASKO draudimą. Sužinoti kainas galima pasinaudojus šia https://www.draudimas.lt/pages/duk/draudimo-skaiciuokle internetinėje svetainėje esančia skaičiuokle.

Kita populiari draudimo rūšis – būsto ir turto draudimas, kuris skirtas fiziniams asmenims. Jis galioja buto, namo ir sodybos draudimui nuo įvairių įvykių, pavyzdžiui, gaisro, vagystės, užliejimo, gamtinių nelaimių ir t.t. Priklausomai nuo to, kokios rizikos pasirenkamos priklauso ir kaina. Galima rinktis minimalų planą, kuris apsaugo tik nuo pačių pagrindinių rizikos veiksnių ir galima rinktis maksimalų, kuomet draudžiamasi nuo visų galimų rizikų.

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų taip pat dažnai pasirenkama draudimo rūšis. Apie kiekvieną galima sužinoti apsilankius Draudimas.lt internetinėje svetainėje. Draudiminė išmoka išmokama tuomet, kai dėl nelaimingo atsitikimo laikinai ar pastoviai yra sumažėjęs organizmo funkcinis pajėgumas arba asmeniui žuvus. Jeigu norima, tai galima papildomai apsidrausti nuo kitų traumų, pavyzdžiui, kaulų lūžių, laikino nedarbingumo, laikinos negalios ir pan. Sužinoti kaip skirsis kainos galima pasinaudojus draudimo skaičiuokle. Kuo daugiau rizikos veiksnių apima draudimas, tuo didesnės įmokos turi būtų sumokėtos.

Šiuo metu populiarėja kelionės draudimas. Jis apsaugo nuo papildomų išlaidų įvykus draudiminiam įvykiui. Besidraudžiantis gali pasirinkti nuo ko nori apsidrausti, pavyzdžiui, nuo nelaimingo įvykio kelionės metu arba dingus bagažui. Priklausomai nuo to, kas bus pasirinkta ir kokioms draudiminėms sumoms, bus apskaičiuota draudimo įmoka.

Savaime suprantama, kad draudimas, kad ir kokia jo rūšis būtų, nepadės apsisaugoti nuo įvairių nelaimingų atsitikimų, tačiau jiems įvykus dažnai patiriami finansiniai nuostoliai. Būtent nuo to ir apsaugos draudimas. Jaustis saugesniems – labai paprasta. Tereikia apsidrausti.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *