Planuokite vestuvių šventės vietos paruošimą

Viena iš svarbių dalių planuojant savo vestuves – tai šventės vieta. Jums reikia išsirinkti vietą, kur tuoksitės, kur švęsite vestuves, išsinuomoti tas vietas, jas paruošti vestuvėms.

Išsirinkite datą ir išsinuomokite vietą

Pirmiausia reikėtų išsirinkti datą, kada bus vestuvės. Jeigu jums nėra jokio skirtumo, kokiu metų laiku tuoktis, tada visada geriau rinktis mažiau populiarius laikus – sutaupysite. Visos paslaugos turi savo sezoninius kainynus, be to, piko metu atsiranda ir tokia konkurencija, kad jums veikiausiai bus labai sunku gauti kažkokią gerą ir pigesnę vietą, teks rinktis iš to, kas liko. Apribokite biudžetą. Kaip ir planuojant bet ką kita, reikėtų apsiriboti biudžetą, jame padaryti skiltį vietos nuomai, puošimui, ir turėti tam tikras įkainio lubas – kiek galite skirti vestuvinės vietos nuomai ir parengimui. Tuomet turėdami datą ir laiką, dar ir žinodami svečių skaičių, galėsite rinktis konkrečiau. Nuspręskite, kokių elementų šventės vietai reikia. Vieniems žmonėms reikia tik salės susituokimui, kitiems reikia vietos šokiams. Tie, kas daro vestuves su nakvyne, iškart yra pasirengę aukoti daugiau pinigų tam, kad svečiai galėtų ten ir pernakvoti. Tuomet patogu viską rengti viešbutyje arba kaimo turizmo sodyboje, kur yra daug vietos ir galimybių. Gal jums reikės dar ir pirties, gal būtinai norėsite prie pastatų turėti tvenkinį, o gal mišką pasivaikščiojimams. Žinokite, ko ieškote, tai irgi leis lengviau išsirinkti vietą vestuvėms. Ieškokite geriausio lūkesčius atitinkančio pasiūlymo, atsižvelgdami į kainą, į jūsų poreikius, netgi į atstumą nuo jūsų namų iki tos vietos (ar reikės važiuoti per visą Lietuvą, ar pakaks tik kelis kilometrus išsukti nuo miesto). Išsinuomokite vietą ir būkite ramus – jūs ją jau turite.

Apžiūrėkite kelis kartus dėl papuošimų

Iš tiesų labai svarbu ir, kaip jūs parengsite, kaip paruošite tą savo šventės vietą. Ar ji bus stilinga, ar ne, priklausys nuo to, kiek stengsitės dėl to įvaizdžio ir išvaizdos. Norėdami turėti tikrai gražią vietą, turėkite pirmiausia tam tikrą temą, pagal kurią puošite viską, gal ir svečiai laikydamiesi tos temos atitinkamai rengsis. Tuomet prieš vestuves kelios dienos nuvažiuokite ten ir dar kartą įvertinkite viską dėl papuošimų. Puošite salę jūs, o gal už tai atsakingi draugai, tačiau viską kažkiek koordinuoti turite ir jūs patys. Papuoškite iš anksto, galite tik palikti tam tikras vazas šviežioms gėlėms. Kai ateis laikas jums atvažiuoti, tada ir gėles atvešite.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *