Ar turite elektros generatorių?

Paprasta apklausa leis išsiaiškinti, ar žmonės namuose turi tokius įrenginius kaip elektros generatoriai. Taigi, štai keletas žmonių atsakymų, kurie prisipažino, kad turi arba neturi generatorius.

Parduotuvės šeimininkas

Vienos mažos parduotuvės šeimininkas Andrius sako, kad net ir mažam verslui reikia elgtis protingai ir apdairiai kaip dideliam, todėl elektros generatorius turi būti savaime suprantamas saugumo veiksnys. „Visų pirma, reikia pasakyti, kad tai yra labai didelė klaida, kai smulkusis verslas netaiko sau kai kurių reikalavimų, nuleidžia kartelę, o paskui pasiteisindamas tik skėsčioja rankomis – taigi mes tokie atseit maži, kodėl mes turime kažką išvis dėl kažko stengtis. Tačiau būtent toks mąstymas, tokia mąstymo strategija ir veda verslą į žlugimą. juk mažas verslas, neturėdamas didelio užnugario, kaip tik turi būti dar labiau pasirengęs visiems gyvenimo atvejams. Aš asmeniškai manau, kad kaip tik turi dar labiau viskuo rūpintis. Pastaruoju metu daug domėjausi saulės elektromagnetiniu lauku ir saulės blyksniais. Berods prieš porą metų kaip tik mąsčiau apie tai, kaip viskas būtų negerai, jeigu būtų Žemėje atjungta elektra bent kelioms dienoms. Tas visuotinis chaosas ir panika galbūt ir neprasidėtų, tačiau būtų kitų bėdų. Būtų daug trikdžių ir žmonėms reikėtų su jais susidoroti. Taigi, nutariau, kad neturiu atsilikti nuo atsakingiausio ir apdairiausio verslo, ir įsigijau elektros generatorių bei saulės baterijas. Tokios alternatyvos turėtų padėti veikti ir funkcionuoti normaliai, net ir tokiomis sąlygomis, kai kažkas veikia ne taip, kaip norėtume. Namuose taip pat turiu generatorių, nes norėčiau, kad tų apokalipsės nuotaikų nejaustų niekas ir namuose ir nepanikuotų. Nekenčiu panikos. Mėgstu gerą pasirengimą kiekvienam galimam atvejui“. – pasakoja smulkaus verslo savininkas. Pas jį yra net keli elektros generatoriai.

Namų šeimininkė

Namų šeimininkė Ona taip pat pripažįsta, kad pastaruoju metu galvoja apie elektros generatoriaus įsigijimą. „Matote, mes tokioje vietoje gyvename, kur nuolat susiduriame su smulkiomis stichijomis, mums atjungiančiomis elektrą. Tai potvynis, tai vėjas. Čia Lietuva, bet ir čia atsitinka tokių dalykų, todėl norėčiau, kad pagaliau vyras išspręstų šią problemą ir paruoštų pas mus namuose atsargai esantį generatorių“, – mąsto moteris.

Verslo vadybininkas – ūkvedys

Ūkvedys Rimas sako, kad elektros generatorius yra būtinas kiekvienoje įmonėje, įstaigoje ir patalpoje, kur verda nuolatinis nepertraukiamas veiksmas. „Tai žinoma, kad neturim. Čia tik visokie bambukai gali neturėti. O jei elektra pradingtų? O jei vėjas laidus per audrą nutrauktų, o jei potvynis, jei, galų gale, karas? Nieko negali žinoti, reikia ruoštis būtinai“, – sako Rimas.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *