Automobilį sutaisė savadarbėse dirbtuvėse

Tokios profesionalios įrangos nuomos vietos kaip kompresorių centras gali labai padėti paprastiems meistrams, kurie siekia tobulėti ir greičiau bei kokybiškiau sutvarkyti tam tikrus automobilius. Štai neseniai Pauliui mašiną padėjo sutaisyti kaimynas Petras, kuris nėra profesionalus meistras, tačiau savo malonumui yra įsirengęs garažą su duobe, o ir kompresorių turi vieną išsinuomojęs.

Kaimynas garažą įsirengė dirbtuvėms

Vienu metu kaimyną Petrą domino prekyba kompresoriais, tačiau vėliau jis nutarė, kad geriau imtis kitos veiklos ir pasistengė tą ir padaryti. Jis perėjo dirbti šaltkalviu, tačiau namuose įsirengė po garažu duobę. Jam tai pasirodė kaip senos svajonės įgyvendinimas, nes jis seniai norėjo tokią turėti galbūt vien tam, kad galėtų laisvalaikiu ten krapštytis, ardyti senus automobilius, juos taisyti. Juk automobilių meistrai visada turės darbo, o dar Lietuvoje, kur daug kas važinėja su gana senais automobiliais. Tad nenuostabu, kad planas turėti garažą su duobe ir keletu profesionalios įrangos atributų galiausiai turėjo peraugti į planą kone įsirengti naujas puikias dirbtuves ir jas galiausiai panaudoti taisymui kažkieno kito automobilio. Bet grįžkime prie sugedusios Pauliaus mašinos.

Su uošviu visą savaitgalį aiškinosi, kas galėtų būti

Automobiliui sugedus, šis liko stovėti kieme, tačiau teko sugalvoti, ką toliau daryti ir kaip jį sutvarkyti. Nors pas vieną meistrą tarsi užsiėmė eilę, visgi niekas nejudėjo, eilė taip pat. Savaitgalį Paulius lankėsi pas žmonos tėvus, o uošvis, buvęs meistras auksarankis, labai susidomėjo sugedusios mašinos klausimu. Kaip sakė – tiesiog iš sportinio intereso. Todėl visą savaitgalį rodė visokius video klipus apie sugedusius automobilius ir bandė įspėti, kokia galėtų būti esamos mašinos bėda.

Pats nieko vis tiek negalėjo padaryti

Įkvėptas tokių uošvio pamokymų ir visų internete buvusių susijusių video peržiūrų, Paulius nutarė pabandyti pats pasitaisyti tą automobilio problemą. Deja, atsidarius kapotą, nieko nesuprato. Reikėjo lįsti po mašina, bet neturėjo ir kompresoriaus. Suprato, kad metas ieškoti pagalbos.

Kaimynas padėjo

Taigi, apsilankius pas kaimyną, pasidarė kur kas smagiau. Kaimynas greitai panaudojo ir kompresorių, ir duobę, ir buvo galima labai lengvai patikrinti, kas yra po automobiliu, kokios konkrečiai dalys yra paveiktos, ir ką daryti, kad viskas būtų gerai. Tad kaimynui pagelbėjus, pavyko ir sutaisyti. Net nereikėjo nieko keisti – pakako paveržti vieną šiek tiek nusmukusį dirželį, ir automobilis vėl veikė lyg nieko ir nebūtų prieš tai nutikę.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *