Vilkiko turinys: skenuojame akimis

Kuomet keliu rieda vilkikai, tokie kaip iš https://www.truckfind.lt, ar kitokie, niekuomet nežinome, kas viduje. Tačiau gali ten būti visko. Pamatome kartais po avarijos, jeigu išrieda prekės į kelią. Tačiau įsivaizduokime, kad turime stebuklingus kiaurai matančius akinius, ir ką gi jie mums parodytų? Štai koks vilkikų turinys greičiausiai mums kristų į akis.

Mediena

Nors protestai dėl miškų kirtimo pasirodė tik dabar, tačiau tokiuose sunkvežimiuose https://www.truckfind.lt/specializacijos/naudoti-sunkvezimiai mediena yra vežama metų metus. Jeigu gyvenate miškingose vietovėse, tuomet tokius vaizdus pamatysite neretai ir tikrai dažnai pravažiuos pilni rąstų prikrauti vilkikai, sunkvežimiai. Tai įprastas krovinys, tiesa, patiems kelyje paskui tokį krovinį važiuoti nėra labai malonu.

Negendantys maisto produktai

Dar vienas dalykas, kurį labai dažnai veža vilkikai – tai negendantys maisto produktai. Tokiems produktams reikia mažiausiai reikalavimų juos vežant ir vilkikas tiesiog turi atitikti sanitarines sąlygas, tam tikrą temperatūrą, bet tai nėra taip jau sunku, nes tokie gaminiai kaip sausainiai, miltai, kruopos, konservai ir pan., gana lengvai yra vežami. Taigi, tai tikrai paprasta. Tokie vilkikai ir skuba mažiau, nes nėra terminų, susijusių su maisto produktų galiojimu.

Daržovės

Taip pat yra vežamos daržovės ir vaisiai. Tačiau pastarieji keliauja tokiuose vilkikuose, ant kurių tentų būna ir specialūs lipdukai, įspėjantys, kad krovinys keliauja tam tikrose dujose. Vairuotojas neina patikrinti krovinio, nes viduje – specialios nokimą kaitinančios dujos. Žalios nuskintos daržovės ir vaisiai gali keliauti ilgą kelią per visą Europą ar net Afriką iki mūsų parduotuvių, o vaisiai ir daržovės nesugenda. Toli gražu – jie dailiai, tolygiai noksta viduje. Atvežami kaip tik tokie, kokie geriausi. Aišku, visko būna, ir dėl to vaisių bei daržovių sandėliuose dar vis tiek yra viskas perrūšiuojama.

Pieno produktai

Labai atsargiai važiuoja pieno talpa, kadangi ji turi būti pilnai užpildyta, o taip būna ne visada. Kitu atveju, teliuškuojant pienui, išcentrinė jėga gali parversti vilkiką su visa cisterna. Kiti pieno gaminiai dažnai važiuoja specialioje fūroje – šaldytuve. Dar šaltesnė temperatūra yra tokiuose vilkikuose, kuriuose vežama žuvis, šaldyti gaminiai. Vežama arba talpose su ledo sluoksniais, arba visą kelią šaldančiose talpose.

Dėvėti drabužiai ir sendaikčiai

Vis dar populiaru vežti į Lietuvą senus daiktus ir rūbus, kurie iš Anglijos, Olandijos, Vokietijos, Islandijos gaunami nemokamai, o Lietuvoje yra naudojami pardavimui ir gali būti net visai neblogai kažkur parduodami.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *