Idėja: dovana puodelyje

Ar kada nors galvojote apie tai, kad dovanos internetu mums suteikia labai daug laiko. Juk nereikia eiti į parduotuves ir ieškoti kažko, ką nupirktume. Viską galime tiesiog be galo greitai atlikti internete užsakant prekes, o paskui tiksėkmingai laukiant, kada jas pristatys. Taigi, toks gyvenimo palengvinimas tikrai puikus, tačiau ar visada yra pakankamai asmeniškumo, kai dovanas užsakome internetu? Tam, kad dovanos būtų tikrai mielos, reikia ir šiek tiek mūsų asmeninio prisilietimo. Turime jums idėją.

Išrinkite gražų puoduką

Pirmasis žingsnis – išrinkti gražų puodelį, kurį dovanosite. Kuo didesnis, tuo geriau. Bet dydis tegul nebūna vienintelis matas. Dar reikia pagalvoti ir apie tai, kaip tas puodukas atrodo, kokias emocijas jis žadina, ar smagu tokį paimti į rankas. Išrinkite tokį puoduką, ir padovanokite tiems, kam jo labiausiai reikia. Bet prieš dovanodami – dar padarykite kelis žingsnius, kad dovanos internetu būtų pakankamai asmeniškos ir gražios.

Užpildykite puoduką

Tai – svarbioji dalis. Tegul dovanojimo akto metu tas puodukas tampa tarsi dovanų dėže, kurioje bus galima rasti gražiausius dalykus. Taigi, į puoduką sudėkite tai, kuo dar norite pradžiuginti draugą ar draugę, mamą ar tėtį. Įdėkite ten saldumynų, skanumynų, papuošalų, o gal sveiko maisto, vaisių. Netgi galite įdėti ir kokių nors labai linksmų, juokingų dalykų. Taip pat galima įdėti tokių dalykų, kurių anksčiau net nebuvote apgalvoję, tarkime, cinamono lazdelių. Vien dėl originalaus įpakavimo, dabar šie dalykai tarpusavyje derės gerai. Jūsų komplektas gali būti ir teminis. Tarkime, puodelyje bus sudėta kvepiantys prieskoniai: cinamonas, kalendra, krapai, vištienos prieskoniai ir pan. O galbūt ten bus vonios reikmenys: dantų pasta, naminis muilas, kempinės ir pan. Gal kūrybingam žmogui dovanosite kažką, kas bus susiję su piešimu: puodelyje sustatysite rašiklių, pieštukų, teptukų rinkinius.

Supakuokite

Smagioji dalis – įpakavimo ceremonija. Tam, kad viskas būtų idealu, reikia supakuoti šias gėrybes ir grožybes. Jums reikės peršviečiamo pakavimo popieriaus. Tai gali būti netgi paprastas kieto celofano lakštas. Nenaudokite vyniojamojo nepermatomo popieriaus, nes dovanos esmė tokia, kad per celofaną matysis, kas ten viduje yra supakuota. Tad supakavę dovanėles galėsite jomis pasigrožėti. Taip pat naudokite įvairiaspalvius kaspinus, o gal tokią vyniojimo juostelę, kuri gerai derės ir prie paties puodelio, ir prie tų daiktų, kurie bus įstatyti į jį. Supakuokite ir laukite šventės – jau greitai galėsite kažką apdovanoti.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *