Kaip atpažinti, kad kompresorius blogai veikia

Pažvelgę į kompresoriucentras.lt asortimentą greitai pastebėsime, kad yra labai daug įvairų kompresorių, kuriuos galima įsigyti. Vieni senesni, kiti visiškai naujos gamybos, modernūs ir pritaikyti įvairiems poreikiams. Tikėtina, kad šiaip sau žmogus kompresoriaus pirkti nesugalvos – jeigu jau pirks, tai tada, kada tikrai reikia. Jūs taip pat juk neitumėte tiesiog pirkti kompresoriaus be priežasties. Taigi, išsirinksite daiktą, kurio jums reikia, ir būtų puiku, jeigu jis ir tarnautų jums taip, kaip reikia, ir tiek, kiek reikia. Tačiau kartais daiktai ima gesti. Žinome, kad kuo anksčiau pastebėsime, kad kažkas negerai, tuo greičiau bus galima be didelės žalos sutvarkyti. Kuo ilgiau naudojame pagedusį daiktą, tuo labiau jame didėja žala. O kaip atpažinti, kad su kompresoriumi kažkas negerai, kad galbūt jis neveikia ar veikia blogai?

Naudoja labai daug elektros

Jeigu pastebite, kad kompresorius „suvalgo“ ryškiai per daug elektros, vadinasi, kažkas yra ne taip. Patikrinkite, ar jūsų elektros sąskaitos yra įprastos. Jeigu jos per didelės, ieškokite, kas tiek suvartoja. Išjunkite viską ir palikite tik kompresorių įjungtą, žiūrėkite, kaip sukasi skaitliukai, ar normaliai, ar per greitai. Kompresoriaus visos teikiamos paslaugos turėtų būti pagal tokius parametrus, kokie buvo nurodyti perkant, taip pat ir elektros suvartojimas turi būti įprastas ir normalus.

Keistas garsas

Jeigu pastebėsite, kad iš kompresoriaus sklinda keistas garsas, tai gali reikšti, kad jame jau kažkas taip pat sugedo. Kompresorius apskritai turi tam tikrą išraiškingą garsą, kuris atsiranda tam tikrais spazmais. Jeigu tas garsas pasikeičia, kažkas gal negerai. Jeigu jis trunka visą laiką, arba koks nors kitas garsas trunka nuolat – tai taip pat rodo, kad yra daugiau kažkokių vidinių problemų.

Kaista

Kaip ir visi elektros prietaisai, per daug kaisdami, turi kažkokią bėdą. Jeigu matote, kad kompresorius labai kaista, o tai yra ne taip pat, kaip buvo iš pradžių, vėlgi į tai reaguokite kaip į galimą gedimo signalą.

Kvapas

Taip pat vertėtų reaguoti ir į keistą kompresoriaus kvapą. Paprastai nepageidaujamas kvapas iš bet kurio įrenginio yra svilėsių, degėsių dūmų, besilydančios plastmasės, kiti kvapai. Jeigu jausite tokį kvapą, gal pajusite ir karštį, o gal ir matysite, kur kas lydosi. Geriau net neprieiti iki tokios stadijos, kai kažkas lydosi, bet visgi tai turėtų būti paskutinis signalas, kad metas vežti kompresorių meistrams.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *