Perspektyvu pirkti būstą Naujamiestyje

Kai netyla kalbos, kad labai perspektyvu pirkti būstą Naujamiestyje, norisi ir racionaliai pagalvoti bei surašyti, kokios iš tiesų tos perspektyvos. Kodėl daug žmonių mielai pastaruoju metu renkasi būtent šį rajoną, o ne kitą.

Palyginimas su kitais rajonais

Viena iš priežasčių, kodėl žmones traukia būtent nauji butai Naujamiestyje, yra tai, kad tenka rinktis iš kitų variantų. Tenka lyginti įvairius rajonus ir prioritetų sąrašus, ir tuomet paaiškėja, kad daug kam visi keliai veda būtent į Naujamiestį. Pirma, tai iš esmės yra gana centrinėje dalyje esantis rajonas, tad gyvendami ten žmonės iš esmės gyvena centre, o to nori nemažai žmonių. Antra, kitaip nei tokie centro rajonai kaip Senamiestis, Antakalnio pradžia, Žvėrynas – Naujamiestis nėra toks brangus ir čia dar įmanoma planuoti sau gyvenimą neišleidžiant visų per gyvenimą net nesutaupytinų pinigų. Galiausiai, rajonas pasižymi visomis reikalingomis gyvenimo sąlygomis, yra gražus. O atsigavusi NT rinka Naujamiestyje verta dar kartą apsvarstyti šio rajono ypatumus ir privalumus.

Ateityje tik brangs

Dar viena priežastis, dėl ko žmonės mielu noru keliasi gyventi būtent čia yra požiūris į kainas. Matome, kaip greitai brangsta būstas Vilniuje, ypač tokiuose rajonuose. Todėl ypatingai norisi greičiau paskubėti, kol dar labiau nepabrango tavo svajonė. Dėl to ir Naujamiestis dabar graibstomas kuo greičiau.

Moderni kaimynystė

Kai renkamės, kur gyventi, mums svarbu yra ir, kas atsidurs mūsų kaimynystėje. Štai Naujamiesčio gyventojai gali džiaugtis, kad turės kitus jaunus ir smagius kaimynus. Juk nesinorėtų gyventi Naujininkuose netoli oro uosto, nes ten gali tikėtis netgi pavojingos kaimynystės, o štai Naujamiestis yra ir saugus, ir pritraukęs daug jaunų stilingų žmonių. Tad čia galima kurti kokybišką gyvenimą su savęs verta aplinka.

Geriausias susisiekimas mieste

Nors tai yra centrinis rajonas, tačiau jis neturi Senamiesčio transporto užsikišimo problemų. Naujamiestis apskritai pasižymi nuostabiu susisiekimu ne tik su visais rajonais, bet ir su kitomis miesto dalimis. Tarkime, su Stotimi ar oro uostu. O būtent tai yra mūsų miesto tarptautiniai susisiekimo mazgai, leidžiantys planuoti ir keliones į užsienį.

Vingio parkas – koja pasiekiamas

Galiausiai, visi žmonės nori būti ne tik mieste, bet ir šiek tiek arčiau gamtos. Tad ir Naujamiesčio gyventojai gali džiaugtis pačiu geriausiu parku visai pašonėje. Nors visi sako, kad Vingio parkas priklauso Žvėrynui, tačiau iš tiesų viena jo pusė remiasi būtent į Naujamiestį.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *