Saugiklių neišmušimo kombinacijos

Jeigu jūsų skalbimo mašina paprasto skalbimo metu ryja tiek energijos, kad iškart išmuša saugiklius, tai ženklas, kad jums reikalingas skalbimo mašinų remontas. Taip pat yra ir su kitais prietaisais – jeigu tik įjungus jį vieną dingsta elektra, reikėtų iškart galvoti apie tai, kad turėtų būti sutvarkoma viskas ir įvyktų remontas. Tačiau net ir turint puikiai veikiančius prietaisus, vis tiek veikiausiai reikės galvoti ir apie tai, kad saugiklius gali išmušti, jeigu vienu metu įjungsite daug prietaisų.

Skalbimo mašina ir arbatinukas

Viena iš kombinacijų: skalbimo mašina ir arbatinukas, kitaip vadinamas virduliu. Kita vertus, jeigu jau taip yra, kad jums iš tikro tenka dažnai kentėti dėl išmušamų skaitiklių, saugiklių, o namuose turite dujinę viryklę, tai galite viską gaminti ant jos. Tuomet nereikės baimintis, kad dažnai bus išmušami skaitliukai. Tiesiog virkite arbatinuką ant ugnies ir nereikės galvoti apie kombinacijas, kada norėsite arbatos. Užsivirsite ir turėsite. Kita vertus, jeigu skubate, bus patogiau tiesiog naudoti elektrinį virdulį. Bet jeigu įjungta skalbimo mašina, virdulys, tuomet būkite atsargūs ir daugiau technikos tuo metu nejunkite.

Skalbimo mašina ir šildytuvas

Jeigu namuose šalta, gal jie kūrenami krosnimi, tuomet norėsite pasišilti. Kartais jungsite elektrinius šildytuvus. Tačiau juos jungdami visada galvokite apie kombinacijas: kiek prietaisų į elektrą jau yra įjungta, kas bus, jeigu prijungsite dar ir šį. Atsakymai į šiuos klausimus yra be galo svarbūs, nes jie ir nulems, ar galite pasinaudoti skalbimo mašina bei šildytuvu vienu metu. Bent jau arbatinuko kaip trečiojo jungti nereikėtų.

Arbatinukas ir dulkių siurblys

Arbatinukas yra naudojamas dažnai, jeigu namuose būname nuolat. Todėl reikėtų galvoti ir apie tai. Dulkių siurblys galbūt ims mažiau elektros negu arbatinukas, tačiau jeigu vanduo jau kaista, dar kažkur burbuliuoja ir boileris, o taip pat yra ir kitų problemų, tuomet turėsime pagalvoti, ar galima tuo pačiu metu ir siurblį naudoti. Visada galima patiems pabandyti patestuoti, kokie prietaisai kartu veikdami kelia aukštos įtampos riziką, kokie gerai draugauja. Vienaip bus žiemą, kitaip vasarą. Vienaip bus šviesiu metu, kitaip bus tamsiu metu.

Vis tiek kartais išmuš, net jeigu ir nejungsite nieko netinkamai. Tad visada būkite pasirengę tam keliavimui į lauką su guminiais batais per sniegą ir ėjimą iki saugiklių dėžutės, kur teks juos įsijungti, kad vėl veiktų elektra.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *