Stilingas ir praktiškas miegamasis: 5 patarimai

Poilsio erdvė turi būti jauki, patogi, komfortiška ir stilinga. Miegamasis turi nuraminti mūsų mintis, kad lengvai ir greitai užmigtume, o atsikeltume pailsėję ir žvalūs. Netinkami interjero sprendimai, nekokybiški baldai, erzinantys dekoro elementai labai greitai pradės varginti, todėl negalėsime atsipalaiduoti ir jausime nuolatinę įtampą. Interjero specialistai pataria, kokiais principais kurti miegamojo aplinką, kad realizuotume mūsų lūkesčius atitinkančią erdvę.

Suraskite savo lovai vietą

Pagrindinis miegamojo baldas – lova, reikalaujantis didžiausio mūsų dėmesio. Svarbu lovai skirti reikiamą vietą patalpoje. Rekomenduojame šį baldą statyti per vidurį sienos. Tiesa, jei miegamojo erdvė itin maža, lova tiek savo galvūgaliu, tiek vienu šonu turėtų būti priremta prie sienos, kad likusioje erdvėje galėtumėte pastatyti komodą ar naktinį stalelį. Nesirinkite itin didelės lovos mažam miegamajam, kadangi patalpa bus pernelyg apkrauta, be to, negalėsite patogiai judėti.

Apgalvokite baldų išdėstymą

Miegamasis neturėtų būti apstatytas baldais. Pirkite tik tai, ką iš tiesų naudosite. Nepamirškite, kad spintos durys ir langai turi būti laisvai atveriami, t. y. jiems negali trukdyti kiti baldai. Be to, tamsoje turite lengvai pasiekti kambario duris, o tai reiškia, kad pakeliui jums neturėtų trukdyti net ir smulkūs baldai. Pagrindiniai baldai miegamajam – lova, spintelės prie lovos, komoda arba drabužių spinta, jei neturite atskiros drabužinės.

Pasirūpinkite tinkamu apšvietimu

Miegamasis – vieta, kurioje turėtų dominuoti intymus, švelnus apšvietimas. Rinkitės stalinius ar nedidelius sieninius šviestuvus prie lovos. Jei norite daugiau šviesos, pagalvokite apie reguliuojamą pagrindinį apšvietimą. Dizainerai primena, kad būtina pagalvoti ir apie natūralią dienos šviesą, ypač renkantis naktines užuolaidas – vieni vertina galimybę pabusti saulei nušvietus kambarį, kiti mėgsta miegoti visiškoje tamsoje.

Pirkite stilingus dekoro elementus

Tinkamai parinkti aksesuarai suteiks jaukumo ir individualumo. Čia puikiai tiks rankų darbo pagalvėlės, minkšti dekoro elementai ar stilingas užtiesalas lovai. Dizaineriai teigia, kad miegamojo sienos puikiai tinka jums gražių paveikslų ar artimųjų nuotraukų kabinimui. Sienas puoškite tuo, kas jums kelia malonius jausmus.

Rinkitės kokybiškus baldus

Kad miegamasis būtų funkcionalus, o jūs jaustumėtės maksimaliai patogiai ir komfortiškai, rinkitės kokybiškus miegamojo baldus. Individualius pirkėjų lūkesčius įgyvendins Baltic baldų centras, siūlantis plačią klasikinių ir modernių miegamojo baldų pasiūlą. Įvertinkite baldų gamybines medžiagas ir konstrukcinius sprendimus. Investuokite tik į patikimus sprendimus, kuriais galėsite džiaugtis ne vienerius metus. Prastos kokybės miegamojo baldai greitai praras savo prekinę išvaizdą ir funkcionalumą, todėl būsite priversti galvoti apie skubius (ir brangius) remonto darbus.

#1$ komentaras

  1. http://www.leojar.lt/62-kedes

    Praktiškas miegamasis turėtų būti jaukus ir pritaikytas visiems feng šui standartams. Juk nuo kokybiško miego priklauso ir mūsų savijauta bei gal būt visos dienos nuotaika. Feng šui dažnai pataria kaip apstatyti namus baldais, kad būtų netik gražu, bet ir jauku bei malonu ten būti.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *