Stiklo įtrūkimų stabdymas – efektyvi pagalba, sauganti nuo rimtų bėdų KLAIDA

Nepriklausomai nuo to, kokiomis sąlygomis vairuojate, kelionės metu turite išlikti atidūs ir dėmesingi, kad būtumėte tikri tiek savo, tiek kitų eismo dalyvių saugumu. Būtina pasirūpinti ir tinkama transporto priemonės eksploatacija, užtikrinti nepriekaištingą automobilio būklę, pvz., jei ant priekinio stiklo atsirado įdauža, jums reikalingas greitas stiklo įtrukimų stabdymas. Deja, praktika rodo, kad daugelis vairuotojų yra linkę ignoruoti stiklo pažeidimus, kol šie sukelia išties rimtų bėdų, reikalaujančių ir didelių finansų ir laiko, t. y. laiku neišspręstos stiklo problemos veda prie stiklo keitimo darbų.

Neatidėliodami remonto, taupote savo laiką ir finansus

Stiklo remontas ir įtrūkimų stabdymas yra efektyvi ir greita pagalba, padedanti grąžinti pirmines stiklo tvirtumo savybes, apsauganti nuo greitų stiklo keitimo darbų. Be to, remontas paprastai atliekamas vos per 15–30 minučių, o transporto priemonę galite naudoti iškart. Dar vienas privalumas – kaina. Stiklo remonto darbai yra gana nebrangus sprendimas, lyginant jį su keitimu, todėl tuo atveju, jei orientuojatės į finansus, mėgstate planuoti ir taupyti, stiklo remonto neatidėliokite – net ir nedidelė įdauža laikui bėgant gali pradėti plėstis ir apimti visą stiklą (ar pažeisti didžiąją jo dalį). Tokiu atveju be stiklo keitimo darbų tikrai neišsisuksite.

Ne vienerius metus rinkoje dirbantys AGN stiklai primena, kad iš pirmo žvilgsnio visiškai menki ir, atrodytų, vos pastebimi įtrūkimai, veikiami aplinkos veiksnių, gali pradėti plėstis. Deja, net ir į mažiausią įdaužą gali patekti purvas, dulkės ar vanduo. Tuo pačiu stiklo pažeidimai panaikina pirminį gaminio tvirtumą, todėl keičiasi transporto priemonės saugumas, didėja vairuotojui bei keleiviams sukeliamas pavojus. Galiausiai, jei stiklo pažeidimas yra matomoje vietoje, jis gali nukreipti vairuotojo dėmesį, erzinti ar trukdyti normaliam matomumui.

Profilaktinė stiklo priežiūra

Paprastai stiklo pažeidimus sukelia nuo kelio į stiklą skriejantys akmenukai. Deja, nuo to negalite apsisaugoti. Vis dėlto, profilaktiškai rūpintis stiklu vis tiek reikėtų. Vienas svarbiausių darbų – reguliariai keisti valytuvų gumas. Tai turėtumėte daryti tuomet, kai pasibaigia didieji žiemos šalčiai, kadangi stipri temperatūrų kaita neigiamai veikia valytuvų gumos paviršių – guma ima skilinėti, o į jos mikroskopinius plyšius patenka įvairių nešvarumų, kurie braižo stiklą. Žiemos metu būtina įsigyti kokybiškus ledo gremžtukus, kurie rūpinsis jūsų stiklo būkle ir apsaugos nuo gramdymo metu sukeliamų pažeidimų.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *