Apranga, avalynė internetu

Vasara nenumaldomai sėja norą apsirengti naujais, gražesniais drabužiais, kokių gal net dar neturime savo drabužinėje, tačiau greitu metu norėtume turėti. Štai Pigu Latvia gali būti ta vieta, kur nusipirksite tai, ko trokštate. O gal pasižvalgysite kitoje parduotuvėje. Kaip ten bebūtų, pirkti internetu verta, nes tai trunka greičiau, nereikia su niekuo aiškintis, kainuoja pigiau, o prekes galima lengviau grąžinti.

Drabužiai moterims

Kokius rūbus perka moterys, artėjant vasarai? Ne vienai susuka galvas idėja apie sukneles. Dvidešimtmetė menų studentė Olga sako, kad suknelė jai reiškia daug: „Žinote, suknelė yra ne tas pats, kas sijonas koks nors. Suknelė yra visai kas kita. Sijonas yra tik sijonas. O suknelė yra kostiumas, o kostiumas, kuris yra vientisas, o tas, kuris vientisas, tai jis yra ir teatras, o teatras, tai senamiestis, tai visos bohemiškos naktys… Paleidau tokias asociacijas, ir jos plaukia. Nes tai yra dalykas, kurį padaro suknelė. Ir ji gali būti visokia: klasikinio kirpimo, kokia nors mandresnė, paprastesnė. Aš paprastai renkuosi vienspalves, nes jos galioja amžinai. Tik turi gerai atitikti mano dydį ir viskas bus gerai“, – sako Olga. Sukneles, kaip rodo statistika, iš tiesų moterys perka noriai. Kita pirkėja Kristijana aiškina, kad tai praktiška: „Jeigu perki laisvesnio stiliaus vasarinę suknelę, tai tu iškart žinai, ar tau ji tiks. Ir velniop ten tuos visokius aprašymus pagal figūros tipus. Tu pati geriausiai žinai, kas tau tikrai tinka. Todėl tai ir perki. Suknelę pirkdama retai kada suklysti. O štai su kokiais marškiniais būtinai nepataikysi – per pečius ar krūtinę netiks, per liemenį, rankovės bus trumpos ar dar kas. Arba kelnės – irgi nenorėčiau pirkti internetu. Bet su suknelėmis viskas gerai, saugu ir linksma“, – sako ji. Apie tai, kad mėgsta pirkti sukneles, kalba ir daugiau moterų. Tačiau taip pat yra perkamos ir kitokios prekės, ypač laisvesnio stiliaus.

Apatinis trikotažas

Pirkėjai pripažįsta, kad mielai internetu perka ir apatinį trikotažą. „Iš esmės, tai prekė, kurios tu šiaip parduotuvėje nesimatuoji, nes kažkaip negražu būtų. Taigi, perki pagal oficialias išmieras. Tai kam tokiu atveju dar eiti į parduotuvę? Užsisakai ir viskas, ramu. Be to, man asmeniškai nesinorėtų parduotuvėje sutikti kažkokių pažįstamų, kai aš ten kruopščiai tyrinėčiau, ar tamprios yra kelnaičių gumelės. Čia gal kažkas panašaus kaip perkant prezervatyvus – tu nelabai nori, kad kas nors matytų“, – sako viena pirkėja.

Avalynė

Batų fetišistais save vadinantys pirkėjai išduoda, kad perka ir avalynę internetu. Kai kam tai yra geriausias prasiblaškymas darbo metu. „Aš jau esu įvaldžiusi tokią strategiją, kad pas mane nemažai batų atkeliauja per savaitę. Aš juos pasimatuoju, o tuos, kurie netiko, iškart nešu vienu kartu grąžinti“, – sako viena pirkėja.

#1$ komentaras

  1. Tarptautinė

    Pirkti internetu patogu ne tik dėl to, kad nereikia išeiti iš namų. Dažnai perku drabužius iš užsienio internetinių parduotuvių, nes jose dažnai būna didesnis pasirinkimas, o ir tarptautines siuntas pristato greitai į namus,

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *