Baldai voniai – 3 patarimai perkantiems

Rinkdamiesi vonios baldus, susiduriame su itin didele gaminių pasiūla. Interjero specialistai primena, kad baldai voniai turi būti ne tik stilingi ir estetiškai patrauklūs, bet ir funkcionalūs, atsparūs drėgmei ir temperatūrų pokyčiams. Vonia seniai nebėra vien tik funkcine vieta, skirta higienos procedūroms – čia taip pat ilsimės po sunkios dienos ir atliekame kasdienius grožio ritualus.

Kokybiški ir drėgnai aplinkai pritaikyti baldai

Kadangi vonia yra nuolatos veikiama temperatūros pokyčių, be to, čia visuomet daug drėgmės, rinkitės aukštos kokybės baldus, kurių medžiagos būtų atsparios drėgmei, o baldų kraštai – gerai užsandarinti. Siūlome nesirinkti itin pigių baldų – gali būti, kad jie labai greitai praras pirminę savo išvaizdą, pradės luptis ar raukšlėtis, todėl būsite priversti galvoti apie naujus baldus. Bendraukite su profesionaliais baldų gamintojais ir pardavėjais, kurie gali užtikrinti kokybę. Rinkitės tik tuos baldus, kuriems suteikiama ilgalaikė kokybės garantija.

Funkcionalūs ir patogūs vonios baldai

Vonioje turite jaustis patogiai. Viskas čia turi būti pasiekiama ranka. Be to, baldai neturėtų girgždėti, sunkiai atsidaryti ar kelti kitų funkcinių nepatogumų. Racionaliai planuokite erdvę, ypač tuomet, jei jūsų vonios kambarys nėra didelis. Šiuo atveju geriau nedidelė kompaktiška spintelė nei didžiulė spinta, kurios atidarymas keltų sunkumų. Labai svarbu įsigyti patogų praustuvą. Praustuvas, kaip ir vonia, yra svarbiausi vonios kambario elementai, kuriems turite skirti daug dėmesio. Jei ant praustuvo esate įpratę laikyti įvairius indelius, rinkitės gaminį su plačiais šonais. Jei praustuvą naudojate kasdieniam veido prausimui ar plaukų skalavimui, rinkitės gilesnio pagrindo baldą. Jei abejojate, pasitarkite su šios srities profesionalais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir patars dėl optimaliausio varianto.

Spalvos ir dizainas

Vonios kambario interjeras priklauso nuo individualios stiliaus ir grožio pajautos. Vis dėlto, interjero specialistai rekomenduoja rinktis šviesias spalvas, pvz., šviesiai pilką, baltą ar rusvą. Pastaraisiais metais išpopuliarėjo ir ryškių spalvų, pvz., žalios, akcentų derinimas. Jei trūksta idėjų, Domus sprendimai pasiūlys išskirtinius vonios kambario variantus. Beje, tinkamai parinktos spalvos gali vizualiai keisti erdvę, pvz., blizgūs fasado paviršiai, kurie atspindi šviesą, padidins erdvę, o tamsios spalvos – ją optiškai sumažins.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *