Kaip ekonomiškai ir ergonomiškai susidėti kelioninę kuprinę

Ruošiantis į ekskursiją užsienin ar į smagų žygį po savo šalį, prireiks kelionines kuprines. Joje sutalpinsite viską, ko tikriausiai prireiks kelionės metu.

Turėkite aukštos kokybės kuprinę

Pirmiausia jums reikės pačios kelionines kuprines. Ją galima įsigyti tiesiog internetu, prieš tai apžiūrėjus, kas ten siūloma, kiek kainuoja, kokių yra variantų. Galima palaukti ir akcijos, jeigu neskubate. Tačiau į kelionę tikrai patartina vykti būtent su kelionine kuprine, o ne su kokia nors vakarėlio rankine. Kodėl? Nes tik tada galėsite tikrai patogiai ir protingai susidėti savo bagažą.

Dėliokite daiktus taip, kad būtų patogu su kuprine keliauti

Pirmiausia pagalvokite apie kelionines kuprines kaip apie daiktą, kurį vešitės kartu, nešinės ant pečių. Protingai išdėlioti daiktai kuprinėje ne tik joje tilps, bet ir nesukels jums diskomforto. Pavyzdžiui, nugarinėje dalyje nereikėtų dėti į sienelę įsirėmusių aštrių, kietų daiktų. Čia geriau dėti plokščią kompiuterį arba geriausia kažką lankstaus: suspaustus drabužius. Tuomet žinosite, kad tikrai keliaujant niekas nespaus nugaros. Taip pat reikėtų stengtis laikytis oro uosto matmenų. Kuprinė dažniausiai gali būti šiek tiek prailginta į aukštį, tačiau neturėtų būti išsipūtusi. Mat išpūstos jos negalėsite sukišti į lėktuvo spintelę. Jeigu keliaujate į šalį, kurioje yra daug kišenvagių, tuomet į išorėje esančias kišenėles nedėkite nieko vertingo arba išvis nieko nedėkite, nes jas iš nugaros lengviausia atsidaryti ir ką nors pasiimti. Net jeigu kas nors pasiims vieną jūsų ten įdėtą kojinę, vis tiek bus gaila. Jau geriau tada tegul ima abi.

Pasidarykite sąrašą ir gerai jį apmąstykite

Kai jau ateis lemiamas vakaras, kada turėsite krautis kuprinę, tuomet apmąstykite viską. Galite jau iš anksto būti pasidarę sąrašą daiktų, kuriuos reikia pasiimti. Galite ir tą patį vakarą. Taupant laiką galima susirasti internete specialią svetainę, kurioje būna kelioninių daiktų sąrašų šablonai. Galite paimti ir iš ten sąrašą, jį šiek tiek adaptuoti. Kraunantis ir planuojant daiktus, laikykitės principo, kad kuo mažiau pasiimsite, tuo geriau. Todėl išbraukite iš sąrašo viską, kas nėra būtina, arba ką už kelis centus galite nusipirkti užsienyje, jeigu prireiktų. Pavyzdžiui, 50 ct kainuojantį paprastą celofaninį lietpaltį, jeigu jo prireiktų. Stenkitės neužimti vietos kuprinėje tokiais dalykais. Mažiau daiktų – daug daugiau kelionės komforto ir lengvesnė kuprinė. Taip pat lengviau ir išsiimti iš jos tai, ko reikia, kai viskas saikingai organizuota.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *