Baldų salone Vilniuje – sezono naujienos

Kiekvienas geras baldų salonas Vilniuje užsukus į jį pasiūlys apžiūrėti naujausia šių metų interjero tendencijas atspindinčią kolekciją. Tačiau tam, kad neprisipirktumėte bet ko ir, kad jūsų virtuvės baldai netaptų tikru chaoso pagrindu, verta iš anksto sužinoti, kokios yra šių metų interjero tendencijos.

Skirtingi stiliai virtuvėje

Nors labai ilgai galvojome, kad tiek svetainės baldai, tiek sienos, apdailos turi būtinai kartu groti vieną melodiją, tačiau šie metai sako – pamirškite tai. Iš tiesų svetainės baldai gali būti tarsi iš skirtingų komplektų, ant žemės gali būti svetainei išvis nebūdingas dalykas – svetainės tipo kilimas. Tačiau nereikia persistengti, juk jeigu sudėsite visiškai bet ką į svetainę, puikaus rezultato tikėtis neturėtumėte. Visur visada turi būti kažkokia tvarka. Tad turėkite mintyje, jog svetainėje nederančius dalykus vis tiek reikės pasistengti šiek tiek suderinti.

Svetainė be technologijų

Nors pastaruoju metu visi kaip begali tyčiojasi ir kritikuoja senovinį interjerą, kai visam butui pakakdavo vos dviejų elektros lizdų, tačiau šių metų tendencijos ir Renesanse kaip tik ir siūlo gręžtis į tą laikotarpį. Iš kur tokios permainos? Galbūt šaus jums į galvą. O permainos yra dėl to, kad svetainė gali būti be technologijų, nes žmonės turi daugiau pabendrauti. Pastaruoju metu juk nepaliaujamai girdime kalbas apie tai, kaip yra blogai, kada žmonės tampa tokie priklausomi nuo technologijų, jog net nesugeba pavakarieniauti neprisijungę telefonu prie kokio nors socialinio tinklo. Taigi, svetainės dizainas ne atsitiktinai siekia panaikinti priklausomybę ir skatinti žmones tiesiog daugiau bendrauti tarpusavyje.

Vonia kaip svetainė

Dar vienas naujas vėjas namų interjere – itin išpuošta ir jauki vonia. Jeigu vėlgi anksčiau keldavo šypseną keistai atrodančios vonios – tualetai, kuriuose gėlėmis išpuošta būdavo net skalbimo mašina, tai dabar šios erdvės kiek įmanoma labiau panašėja į normalų kambarį. Žinoma, negali tikėtis, kad viskas ten pasidarys taip gražu ir paprasta, kad galėsi ten gyventi lyg svetainėje. Vonia išlieka vonia, tačiau atsiranda daugiau dekoro, gėlių, minkštų kėdžių, jaukumo.

Naujienos

Keletas itin svarbių akcentų baldų pramonėje. Į madą grįžta gėlėtos sofos, kurias galima būtų pavadinti „močiutėssofa“. Tačiau tai bus ne močiutės, o tikrai stilingos anūkės sofa. Dar viena naujiena – kreivas, įdomios formos veidrodis. Standartinis lygių kraštinių stačiakampis veidrodis arba apvalus skaičiuoja paskutines savo dienas, o jį keičia įdomios formos veidrodžiai.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *